Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

systemy erp, polecicie ?

systemy erp, polecicie ?

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

Gucio

Posty: 4

 
Nie ulega wątpliwości, iż zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

seweryn

Posty: 8

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest niezmiernie mała ilość.

SkinNer7

Posty: 26

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odnajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a także otrzymać wiedzę na temat przeróżnych stosowanych systemów w firmach.

Rambdalll

Posty: 23

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

1agdb1301

Posty: 23

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Kobitka22

Posty: 11

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

grzes3345

Posty: 9