Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szukam firmy zajmującej się przegrywaniem vhs?

Szukam firmy zajmującej się przegrywaniem vhs?

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

VHSSS

Posty: 15

 
Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko różne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma problemy z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom które tego wymagają.

1agdb1301

Posty: 23

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do wielu rzeczy, tylko czemu później jest tyle problemów z wymyśleniem prezentu.

Lomartek67

Posty: 26

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich ślubu jest faktycznie super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

kryj

Posty: 22

 
Dzień dobry.
nie ma bez wątpienia lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

eserved

Posty: 28

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Kazdyy02

Posty: 14

 
Witam. no to masz problem którego nie ma. Wystarczy że udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko ale jego dzieci a twoje wnuki z pewnością znów po latach wrócą do tego filmu.

HiT92

Posty: 22

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i bezproblemowo rozwiązywać własne kłopoty. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie niezmiernie pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

MangoOo

Posty: 24

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

VamnHopeHom

Posty: 13