Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Prosze o namiary na firmę hostingowę

Prosze o namiary na firmę hostingowę

Hej.

Ostatnio zastanawiałem się nad uruchomieniem swojej strony internetowej, jednakże mam wątpliwości, jaką firmę hostingowi pożądane byłoby wybrać?

Czy powinienem brać pod uwagę jakieś specjalne kryteria?

VamnHopeHom

Posty: 13

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

enzoteq

Posty: 22

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

hIMMM

Posty: 21

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Morchepl

Posty: 16

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Xaxaos,

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był łatwym zadaniem przede wszystkim, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod spostrzeżenie, ale ostatecznie udało się.

Bobek1200

Posty: 20

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć ogromną ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne składniki graficzne strony. Odszukałem do tego wyborną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Tomcio

Posty: 20

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, bowiem warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub niezwykle wolne wczytywanie się stron internetowych.

45@54

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem mnóstwo, ale po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

EKO-Chatka

Posty: 29