Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

Marys56

Posty: 3

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Lupusx

Posty: 18

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

namok

Posty: 8

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

crisdean

Posty: 22

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niesłychanie dobre dla ludzi, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Klarka

Posty: 10

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

edmund

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na ogół sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

CZesiek45

Posty: 8

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Joe

Posty: 5

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Zatem na wielu stronach możesz odnaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

Lizusek45

Posty: 2