Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

100%UP

Posty: 3

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Fanatyk

Posty: 4

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie cieszymy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

dof77

Posty: 12

 
Zawsze trzeba uważać, natomiast też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer zbadać.

Black_Riot

Posty: 11

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Klarka

Posty: 10

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

Asi_000

Posty: 10

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, iż to jakaś pomyłka, lecz zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj niezwykle spore zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

ombre070

Posty: 6

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

LiOx

Posty: 18

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

Siwek

Posty: 21

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące złotych. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

zwc18

Posty: 28