Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kancelaria

kancelaria

Chciałbym się w końcu rozprawić ze swoim frankowym kredytem, ale wydaje mi się, że samodzielne porywanie się na sprawę sądową właściwie nie będzie miało sensu bo nic nie uda mi się tam ugrać. I tak się obecnie zastanawiam nad jakąś kancelarią, z którą ewentualnie można pod tym kątem nawiązać współpracę. Jeśli możecie mi coś polecić, jakieś sprawdzonego prawnika macie to dajcie znać.

TomekK

Posty: 1

 
Ogólnie potwierdzam, że jeśli chodzi o to doświadczenie po stronie kancelarii prawnych odnośnie franków to jest problem, bo sprawy są raczej świeże i mało kto się faktycznie tym zajmuje więc tutaj trzeba szukać kogoś kto zna temat i będzie mógł to poprowadzić na dobrym poziomie. Z drugiej strony samodzielnie raczej trudno będzie się tym zająć w odpowiedni sposób więc pomoc prawników na pewno się przyda.

Kobitka22

Posty: 11

 
Mnie udało się wygrać sprawę frankową, ale pewnie tutaj, gdyby nie pomoc ze strony BeWa to byłoby z tym ciężko. Jednak sprawy są trudne, banki walczą więc wydaje mi się, że bez pomocy prawników to nic nie będziesz w stanie w tym temacie ugrać więc jednak wato mieć kogoś kto jest z tym na bieżąco i będzie mógł jakoś tą sprawą się zająć.

Kasia

Posty: 7

 
Faktycznie to doświadczenie po stronie kancelarii BeWa jak na krótką historię kwestii spraw frankowych jest już wyraźnie zauważalne, wiec widać, że na tym polu coś tam się dzieje. Wyraźnie też weszli w tą tematykę w odpowiednim momencie, gdy te sprawy zaczęły się pojawiać więc to też ważne bo są na bieżąco z tym jak to wygląda, jak ewoluuje ta tematyka i czego też się po sądach można w tym temacie spodziewać.

jurecekk5

Posty: 4

 
U mnie sprawa prowadzona jest w toku, ale na tą chwilę z kancelarii BeWa z Siechnic jestem zadowolony. Bardzo fajnie zorganizowana kancelaria, dobry kontakt z nimi i to co ważne to bardzo duże zaangażowanie z ich strony. Pod tym kątem zdecydowanie na plus bo widać, że starają się indywidualnie podejść do temat. Warto się zainteresować jak ktoś szuka pomocy na wysokim poziomie to na pewno ogarną sprawę odpowiednio.

BBGGRR2

Posty: 26

 
Jeśli masz taką możliwość to staraj się jednak nawiązać współpracę z kancelarią, która się na sprawach frankowych skupia. Ich pomoc to będzie w tym zakresie najlepsza opcja i warto skorzystać z tej możliwości. Jeśli chodzi o te kancelarie, które się frankami zajmują to powoli się ten rynek rozwija, coraz więcej się na nim zaczyna dziać.

minus56

Posty: 6

 
Szukaj prawników, z którymi będzie dobry kontakt, w trakcie rozmowy będziesz czuł, że można będzie na ich pomoc liczyć. To właściwie od początku już widać, czuć czy będzie taka współpraca się dobrze układała, czy będzie można na pomoc takich prawników liczyć. Tutaj jednak kwestia doświadczenia to sprawa kluczowa.

GIZIU

Posty: 5

 
Faktycznie można będzie liczyć na kancelarię BeWa z Opolskiej z Siechnic. Specjaliści od kredytów frankowych, zresztą u nich na stronie i na FB masz publikowane na bieżąco wyroki. Moja sprawa jeszcze w toku, ale pełen profesjonalizm z ich strony, właściwie od podpisania pełnomocnictwa niczym się nie zajmuje, sprawa przez nich w pełni kontrolowana.

wisła1905

Posty: 5

 
Kluczem do sukcesu będzie znajomość tematyki przez prawnika, z którym będzie się współpracowało. Nie jest to łatwe więc warto szukać kogoś kto faktycznie dobrze zna temat, jest doświadczony i zagwarantuje obsługę na wysokim poziomie. Tych spraw jest też coraz więcej i kancelarii, które się na tym właśnie skupiają również pojawia się więcej niż to było wcześniej.

Tomcio

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o pomoc prawną w sprawach frankowych to moim zdaniem jest niezbędna i samodzielnie nie ma się co tym zajmować, bo temat jest trudny a banki z bardzo silnym zapleczem od strony prawnej więc samemu trudno będzie się im przeciwstawić. Jak będziesz szukał pomocy prawnej to zdecydowanie kogoś kto się na tych sprawach typowo skupia między innymi jak BeWa z Siechnic. Na ich pomoc wydaje mi się, że będzie można liczyć.

Kobitka22

Posty: 7