Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

torty weselne, posuzkuję!

torty weselne, posuzkuję!

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

dermuster

Posty: 4

 
Od kilkuset do paru tysięcy zł ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

NanoPIK

Posty: 11

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

MiSER

Posty: 4

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, bowiem uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, bowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

alibaba

Posty: 13

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większa część ozdób zrobić na własną rękę :-)

zimosik6

Posty: 11

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, ponieważ uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, ponieważ przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

Tenesy90

Posty: 23

 
Polecam wybrać profesjonalną firmę, która posiada mnóstwo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

sonio

Posty: 15

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

Klarka

Posty: 10

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Gucio

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Budowlaniec

Posty: 7