Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf na wesele w Szczecinie, gdzie szukać ?

fotograf na wesele w Szczecinie, gdzie szukać ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

klimnny6

Posty: 1

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

urszulka

Posty: 4

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest bardzo ważne. Fotograf powinien mieć bardzo duże doświadczenie. Tylko wtedy szanse na to, że uda nam się uzyskać super efekty są bardzo duże. Do wyboru są różne pakiety, dlatego łatwo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Lupusx

Posty: 13

 
My wybraliśmy droższego fotografa, natomiast naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego pozyskaliśmy cenną wiedzę. Pożądane byłoby na to poświecić trochę czasu, bo wówczas bezproblemowo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest bezproblemowo, natomiast po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

Gargamel5

Posty: 7

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

kLIMERRRR5

Posty: 2

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, dlatego pożądane byłoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

xtigerx

Posty: 11

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Emuuu22

Posty: 5

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, natomiast zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co fotografie nie wyszły takie sztuczne.

Jarciow3

Posty: 26

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

marcin225

Posty: 9

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Na nieszczęście, ale wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak faktycznie z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś fachowego.

Wygodniś22

Posty: 15