Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Beskidy, znacie ?

Beskidy, znacie ?

Cześć, jak się ma sytuacja z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Szczyrku? Pilnie potrzebuję jakichkolwiek informacji. Pozdrawiam.

Zbyszek

Posty: 1

 
Osobiście polecam Szczyrk, w którym jest masa rzeczy do roboty. Polecam sprawdzić portal https://kochambeskidy.pl/tag/szczyrk/, gdzie praktycznie codziennie pojawiają się artykuły o nadchodzących wydarzeniach ze świata sportu i kultury w okolicy.

Aarus24

Posty: 18

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Klarcia34

Posty: 5

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie proponują znakomitą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

labuh

Posty: 3

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, bowiem pod ręką będą wielkie sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

EeZnak

Posty: 3

 
Bywam tam bardzo wielokrotnie, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Najczęściej zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

szulmar

Posty: 21

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Mnert67

Posty: 7